HAKKIMIZDA        
 

 

Royal Havuz , yüzme havuzu kimyasalları ve ekipmanları perakendeciliğinin lideri !
Yüzme havuzu kimyasalları ve ekipmanları perakendeciliğinin lider kuruluşu royal havuz, ilk mağazasını 2012 yılında Kocaeli Darıca’da açtı.
Royal Havuz , güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası satın alma gücü sayesinde, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla tüketicilere sunuyor. Royal Havuzun ’ın  Kocaeli darıca da 1 adet mağazası,  ve 4 adet E-Ticaret sitesi bulunmaktadır.

Royal Havuz Mağazalarında havuz kimyasallarından temizlik ekipmanlarına, boru fitings malzemelerden ısıtma ürünlerine, aydınlatma ekipmanlarından genel temizlik ürünlerine kadar yüzlerce ürün bulunmaktadır.


Havuzunu güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse royal havuz’dan anahtar teslimi havuz yenileme hizmeti alabiliyorlar. Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan royal havuz , uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple çözümler sunuyor. Royal havuz'un uzman, güler yüzlü kadrosu, yüzme havuuzlarıyla ilgili tüm karar süreçlerinde müşterilere destek oluyor, ürün ve hizmetlerle ilgili tüm sorularını yanıtlıyor.

Vizyonumuz
Türkiye ve çevresindeki ülkelerde, dünya standartlarında yüzme havuzu perakendeciliği yapan lider kuruluş olmak.


Misyonumuz
Müşterilerimizin, bol çeşit, fiyat avantajı, uygun ödeme koşulları ve iyi hizmet aracılığıyla ihtiyaçlarına kolay ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak havuzlarını ve yaşam stillerini geliştirmelerine yardımcı olmak; yüzme havuzu perakendeciliği pazarını geliştirmek.


Temel Amacımız
İnsanların evlerini geliştirerek yaşam standartlarını yükseltmeleri için fikirler ve çözümler sağlamak.


Müşteri Odaklı Olmak
Müşteri için iyi ve doğru olana yönelik çalışmak
Sadelik
Samimiyet
Tutarlılık


Değer Yaratmak
Etkinlik ve Verimlilik
Dürüstlük-Güvenilirlik
İnsanlara ve Çevreye Saygı


Birlikte Başarmak
Takım Ruhu
İçtenlik ve Açıklık
Yaratıcılık
Sürekli Gelişim

         
İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@royalhavuz.com

Fatih Sultan Mehmet
Cad. No: 203 Bayramoğlu Darıca KOCAELİ
Tel    : 0262 653 03 13
Fax   : 0262 653 03 13 GSM : 0532 645 40 03 GSM : 0535 471 95 13

Copyright © 2016 Royal Havuz, telif hakları saklıdır.