HAVUZ TADİLATI VE TAMİRATI
    Yüzme havuzlarıda diğer tüm yapılar gibi zaman içersinde tamirat ve tadilata ihtiyaç duyar. Eski yüzme havuzlarınızı onarmanız  su kaçaklarının, elektrik ve diğer masrafların önüne geçmenizi sağlar.

Yüzme havuzlarınızda doğabilecek havuz içi, havuz kanalı, mekanik bölüm, elektrik aksamı arızaların giderilmesi ve tamiratlarının yapımı konularında yardımcı olan firmamız  eski havuzunuzu yenileyerek  siz değerli müşterimize kusursuz bir şekilde teslim etmektedir.

Havuz tadilatı genellikle mevsimlere göre yapılır.Kışın, yazın ve bahar mevsimlerine göre bakımları yapılan havuzlar bu dönemler içerisinde gerekliliklere göre yeniden dizayn edilir. Havuzların günümüzde genel olarak müstakil villa ve lüks binalarda tercih edilir.İnsan yaşamı açısından önemli olduğu için havuz tamiratının itinalı ve dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Aşağıda Yüzme havuzu yapım aşamalarını görebilirsiniz.

 
       
  BETON VE SIVA TADİLATI  kalıp, demir, beton   MEKANİK TESİSAT TAMİRATI Boru tesisatları, filtre, pompa, elektrik tesisatları tamiratları    SERAMİK TADİLATI  Seramik, mermer, tutamak ve aksesuarların tadilatı   İZOLASYON TAMİRATI  denge deposu, havuz içi, kanal içi izolasyon uygulamaları
  ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ
 
  Havuz tadilatı yaparken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri havuzun tadilattan sonra su geçirmeyecek bir şekilde havuz izolasyonunun yapılmasıdır.Yoksa yapılan havuz tadilatının bir anlamı kalmayacağı gibi havuza daha fazla zarar da verebilir. Yüzme havuzu mekanik ve inşaat tadilatlarınız için firmamızdan ücretsiz keşif ve bilgi talep edebilirsiniz.

 

Saygılarımızla: Royal Havuz Ekibi

 
 
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@royalhavuz.com

Fatih Sultan Mehmet
Cad. No: 203 Bayramoğlu Darıca KOCAELİ
Tel    : 0262 653 03 13
Fax   : 0262 653 03 13 GSM : 0532 645 40 03 GSM : 0535 471 95 13

Copyright © 2016 Royal Havuz, telif hakları saklıdır.