HAVUZ TEMİZLEME VE PERİYODİK BAKIM
    Ülkemizde havuz kullanımı her geçen gün artmaktadır. Bununla birlikte yüzme havuzu popülasyonu gün geçtikçe çoğalmaktadır. Tatil bölgelerinde ve otellerde havuz tercih edilmesi de havuz bakım ve temizliğinin her geçen gün daha da önem kazanmasını sağlamaktadır. Havuzların ortak kullanım alanı olması birçok bulaşıcı hastalığa yakanlanma riskinide arttırmaktadır. Havuz kullanımının artması da; havuz suyu aracılığıyla bulaşan hastalıkların artışına neden olmaktadır. Aynı zamanda kullanıcıların daha hijyenik bir havuza girmek hakları olduğu için  Havuz bakımı daha da önem kazanmıştır.

Havuz Bakımını üç farklı başlık altında değerlendirmek gerekir.

  1. Kışlık Havuz Bakımı
  2. Sezon Başı Havuz Bakımı
  3. Sezonda Periyodik Havuz Bakımı
 
       
  Kışlık havuz bakımı suyun bozulması önler ve sezon başı su şartlandırmayı kolaylaştırır.   Sezon başı havuz bakımı suyun ve sistemin kullanıma hazır hale getirilmesi işlemidir.   Periyodik bakım sezon içersinde yapılan havuz süpürme , ters yıkama ve ilaçlama işlemlerinden oluşu   Mekanik sistemlerin bakımı her zaman gerekli olup sistemin ve havuzun düzgün çalışmasını sağlar.
  ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ
 
  Royal havuz olarak havuz bakımı yanı sıra havuz temizleme işlemlerinide yapmaktayız. Sizlerde onlarca memnun müşterilerimiz arasına katılmak isterseniz bize ulaşın.
 
 
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@royalhavuz.com

Fatih Sultan Mehmet
Cad. No: 203 Bayramoğlu Darıca KOCAELİ
Tel    : 0262 653 03 13
Fax   : 0262 653 03 13 GSM : 0532 645 40 03 GSM : 0535 471 95 13

Copyright © 2016 Royal Havuz, telif hakları saklıdır.