HAVUZ YAPIMI
    Her yapı gibi yüzme havuzları'da sağlam zemin üzerine yapılmalıdır.  Yüzme havuzu yerinin seçilmesinde en uzun süre güneş görmesi ve yaprak döken ağaçlardan uzak olması gerektiği unutulmamalıdır. Havuz taban ve perde betonunun bir defada dökülmesi ileride oluşabilecek su kaçaklarının önüne geçer. Üstten taşmalı havuzlarda taşma elemanlarının, skimmerli havuz larda skimmer kutularının mutlaka nivo yardımı ile tam kotunda monte edilmesine özen göstermek gerekmektedir.  Yüzme havuzlarında havuzun mimari güzelliğinin yanında, filtreleme, dezenfeksiyon, su ısıtma sistemleri hatta su altı aydınlatma lambaları, paslanmaz çelik merdivenler, su akıntı pompaları gibi aksesuarlar da bir o kadar önemlidir.  Bu yüzden Royal Havuz  ekibi yüzme havuzu tasarım evresinden başlayarak projenin uygulanıp bitimine kadar titiz bir şekilde çalışmakta ve işini sıkı tutmaktadır. Royal Havuz olarak 2008 yılından itibaren Türkiye’nin bir çok farklı bölgesinde  havuz projesilerine imza atmış bulunmaktayız. Farklı ihtiyaç ve özelliklerde bir çok havuz yapım süreci faliyetinde bulunan uzman kadromuz ve sistemli çalışma prensibimiz ile ihtiyacınız olan havuzu en kısa ve en uygun şartlarda yapmaktayız.

Aşağıda Yüzme havuzu yapım aşamalarını görebilirsiniz.

 
       
  KABA İNŞAAT AŞAMASI Hafriyat, kalıp, demir, beton ve izolasyondan oluşan aşama...   MEKANİK TESİSAT AŞAMASI Boru tesisatları, filtre, pompa, elektrik tesisatlarından oluşan aşama...   İNCE İNŞAAT AŞAMASI  Seramik, mermer, tutamak ve aksesuarların montajının yapıldığı aşama...   HİZMETE AÇMA AŞAMASI Suyun doldurulması, su şartlandırılması ve sistemin çalıştırılması aşaması...
  ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ   ROYAL HAVUZ
 
  Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecek olan firmamız, gerçekleştirdiği projelerle her sosyal sınıftan insanlara satın alabilecekleri, bütçelerinin tam karşılığında güvenli, huzurlu yaşam alanları sunmuştur.  Royal havuz kaliteyi makul fiyata yaparken, kazanırken kazandırmaya özen gösterir, kendi olanaklarıyla gerçekleştirdiği altyapı yatırımlarıyla da bölge gelişimine katkıda bulunur. Sizde onlarca memnun referanslarımız arasına katılmak isterseniz bize ulaşın.

 

Saygılarımızla: Royal Havuz Ekibi

 
 
 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@royalhavuz.com

Fatih Sultan Mehmet
Cad. No: 203 Bayramoğlu Darıca KOCAELİ
Tel    : 0262 653 03 13
Fax   : 0262 653 03 13 GSM : 0532 645 40 03 GSM : 0535 471 95 13

Copyright © 2016 Royal Havuz, telif hakları saklıdır.